english
درباره ما

نگاه نزدیک

نگاه نزدیک

نگاه نزدیک

هدف ما در نزدیک ایجاد دسترسی به سرمایه‌گذاری‌ برای عموم مردم است. ما قصد داریم محدودیت‌ها و موانعی که تا کنون در مسیر سرمایه‌گذاری بوده‌ است را از میان برداریم؛ محدودیت‌هایی که نداشتن دانش کافی در مورد بازارهای مالی، زمان‌بر بودن بررسی بازارهای مختلف، نداشتن نقدینگی کافی و پیچیدگی فرآیند خرید دارایی و نگهداری از آن برای افراد ایجاد می‌کند. ما در نزدیک بستری فراهم کردیم که فرآیند سرمایه‌گذاری در آن نه فقط ساده که سریع هم هست و کاربران با استفاده از آن نیازی به تخصص در بازاهای مالی ندارند. این سادگی و سرعت، سرمایه‌گذاری را برای گروه‌های زیادی ممکن می‌کند؛ از جمله نسل جوان که متخصص بازارهای مالی نیستند، و افراد پرمشغله که زمانی برای تبدیل درآمد خود به سرمایه ندارند.

نزدیک برای شما ساخته شده اگر...

اگر بخواهیم مخاطب هدف نزدیک را مشخص کنیم می‌توانیم به سادگی بگوییم: همه! اگر فردی هستید که می‌خواهید از حالا برای آسایش دوران بازنشستگی، آینده‌ی فرزندتان، یا یک سفر سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی کنید؛ و یا صاحب کسب و کاری هستید که درآمدش در لحظه تبدیل به سرمایه نمی‌شود، نزدیک برای شما ساخته شده.

این "همه" به کاربران نزدیک محدود نمی‌شود. ما در نزدیک همواره از ایده‌‌ی همکاری‌های جدید استقبال می‌کنیم. هر همکاری می‌تواند شروع یک مسیر کاملا تازه باشد اگر به مسیرهای کهنه محدود نشویم.

درباره‌ی نزدیک

نزدیک کار خود را در اسفند 97، پس از ماه‌ها تحقیق و ایده‌پردازی شروع کرد. تیم نزدیک از آن زمان تا کنون به بزرگ شدن ادامه داد و دوستانی هم‌راه و هم‌فکر به ما پیوستند تا بایستیم جایی که امروز ایستادیم. اپلیکیشن نزدیک که در بهار 1401 منتشر شد، با وجود جوان بودنش بستر بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاری سودده در صندوق‌های سرمایه‌گذاری‌ست. ما همواره در حال بررسی و مذاکره برای اضافه کردن صندوق‌های سرمایه‌گذاری متنوع با عملکرد مناسب به پلتفرم هستیم تا حرکت نزدیک در مسیر پیشرفت و بهتر شدن ادامه‌دار باشد.

خدمات نزدیک

خدمات نزدیک

تبدیل درآمد به سرمایه، در لحظه و بدون واسطه

نزدیک برای صاحبین کسب و کار، راهکاری طراحی کرده تا فرآیند سرمایه‌گذاری و رشد سرمایه از لحظه‌ی کسب درآمد آغاز شود. با نصب دستگاه پوز/IPG نزدیک در محل کسب خود می‌توانید بدون نیاز به صرف زمان و انرژی، درآمد خود را مستقیما تبدیل به طلا، سهام، اوراق و یا ترکیبی از آن‌ها کنید. این ترکیب دارایی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری تشکیل شده که تحت نظارت سازمان بورس هستند، مدیریت و عملکردی اثبات شده و قابل اطمینان دارند، و مشمول مالیات نمی‌شوند. فرآیند سرمایه‌گذاری روزانه به صورت کاملا خودکار انجام می‌شود و گزارش دقیق آن در هر ساعتی از روز در دسترس شماست.

انتخاب صندوق‌ها با عملکرد مناسب

تیم نزدیک با بررسی سوددهی صندوق‌ها در گذشته، مدیریت صندوق، ویژگی‌ها و امنیت آن‌ها؛ صندوق‌هایی را برای شما انتخاب کرده و به پلتفرم اضافه می‌کند که قابل اعتماد باشند و عملکردشان اثبات شده باشد.

مسیرهای سرمایه‌گذاری طراحی شده برای اهداف سرمایه‌گذاری مشترک

ما در نزدیک پس از ماه‌ها تحقیق و بررسی اهدافی را که اکثر افراد برای رسیدن به آن‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنند را مشخص کردیم و از میان آن‌ها پرتکرارترین‌ها را انتخاب کرده و برای رسیدن به آن‌ها مسیرهای همواری ساختیم تا شما بتوانید بدون دغدغه در آن قدم بگذارید. در مسیر سرمایه‌گذاری برای دوران بازنشستگی، آینده‌ی فرزندانتان، سفر و هر هدف دیگری قدم به قدم کنار شما هستیم.

ریسک‌سنجی هوشمند کاربران و پیشنهاد ترکیب دارایی شخصی‌سازی شده

اپلیکیشن نزدیک قبل از پیشنهاد ترکیب دارایی به هر کاربر، با استفاده از پرسشنامه طرح شده توسط تحلیلگران مجموعه، میزان ریسک‌پذیری یا ریسک‌گریزی او را بررسی می کند. هدف ما از این ریسک‌سنجی اطلاع از سلیقه شخصی هر فرد در مسیر سرمایه‌گذاری جهت پیشنهاد ترکیبی از صندوق‌هاست که بیشترین میزان رضایت خاطر برای کاربر را فراهم کند. هر کاربر در شروع تجربه سرمایه‌گذاری خود در نزدیک با پاسخ به چند سوال ساده به نزدیک کمک می کند تا مسیر سرمایه‌گذاری را برای او شخصی‌سازی کند.

چشم‌انداز شفاف سرمایه‌گذاری

پس از بررسی ریسک‌پذیری هر کاربر و ارائه ترکیب دارایی پیشنهادی، نزدیک بر اساس میزان سرمایه اولیه کاربر و مبلغی که برای واریز ماهیانه انتخاب کرده است، چشم‌انداز این سرمایه‌گذاری در مدت زمانی که کاربر برای سرمایه‌گذاری تعیین کرده به او نشان می‌دهد. این چشم‌انداز به صورت بصری در پرسودترین، کم سودترین و محتمل‌ترین حالت و در مقایسه با مسیر سرمایه‌گذاری سنتی نشان داده می شود تا کاربر قبل از تصمیم‌گیری به دید روشن‌تری از آینده این مسیر دست یابد..

از تصمیم تا سرمایه‌گذاری، به سادگی یک کلیک

فرآیند سرمایه‌گذاری در پلتفرم نزدیک طوری طراحی شده که از اقدام به سرمایه‌گذاری، برنامه‌ریزی برای زمان و مبلغ اولیه، بررسی میزان ریسک‌پذیری، انتخاب ترکیب دارایی مناسب از صندوق‌های سرمایه‌گذاری مختلف و خرید واحد صندوق سرمایه‌گذاری، همه با چند کلیک و در مدت زمانی کوتاه و بدون پیچیدگی انجام شوند. در صورت موافقت کاربر با ترکیب دارایی پیشنهاد شده توسط نزدیک، اپلیکیشن صندوقهای مورد توافق را به نام کاربر برای او خریداری می کند. کاربر پس از اقدام به پرداخت به درگاه صندوق منتقل می شود و با کد سجام ثبت شده در اپلیکیشن واحد صندوقهای مورد نظر را خریداری می کند.

گزارش‌دهی جزئی، دقیق و روزانه در هر ساعتی از شبانه‌روز

نزدیک به شما نشان می‌دهد که به هدف سرمایه‌گذاری‌تان چقدر نزدیک شدید. گزارش وضعیت سود و سرمایه، مبلغ سرمایه گذاری شده در هر صندوق به صورت جداگانه؛ سود روزانه، هفتگی و کلی سرمایه گذاری کاربر در داشبورد کاربر، در هر ساعتی از روز، قابل مشاهده و دنبال کردن است.

امکان تغییر جزئیات سرمایه‌گذاری، همیشه و بدون محدودیت

شما می‌توانید هر چیزی را که می‌خواهید، هر زمانی که بخواهید تغییر دهید. می‌توانید از طریق اپلیکیشن به نقدینگی خود اضافه کنید، و یا بخشی و کل سرمایه را بدون پرداخت هرگونه جریمه، و با یک کلیک برداشت کنید. پس از ثبت درخواست برداشت، صندوق واحدهای شما را ابطال کرده و مبلغ آن تا نهایتا 3 روز کاری به حساب شما واریز می‌شود.

حتی اگر دانش بازار سرمایه دارید...

نزدیک بخشی از کاربرانش را، که تخصصشان در بازارهای مالی نیست، در تصمیم‌گیری برای ترکیب دارایی سرمایه‌گذاری همراهی می‌کند؛ اما این تنها سرویس اپلیکیشن نزدیک نیست. اگر شما با بازار سرمایه آشنایی دارید و می‌دانید قصد دارید چه مقداری از سرمایه‌تان را در چه صندوقی سرمایه‌گذاری کنید، نزدیک به شما این امکان را می‌دهد که در مورد صندوق‌ها اطلاعاتی که لازم است را کسب کنید و خودتان به سادگی ترکیب دارایی مورد نظرتان را خریداری کنید و با گزارش‌دهی دقیق و کامل اپلیکیشن، سرمایه‌گذاری برگزیده خودتان را زیر نظر داشته باشید و هر زمانی که لازم بود، تغییراتی که خواستید را در آن اعمال کنید.