english
درباره ما

تاریخچه

تاریخچه

شرکت فناوران تجارت پویا در سال 1383 به منظور ارائه طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات در صنایع مختلف به خصوص نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین در زمینه‌ خودکفایی، بهینه‌سازی و صرفه‌جویی تولید برق مصرفی صنایع پر مصرف و نیروگاه‌های تولید برق با استفاده از توربین‌های گازی تأسیس گردیده است.

در همین راستا، این شرکت همواره کوشیده است که در زمینه تأمین، تعمیر و نگهداری ماشین‌آلات دوار، بالاخص توربین‌های گازی و نیروگاهی، بهترین کیفیت کالا را در مناسب‌ترین زمانبندی به مشتریان خود ارائه دهد.

شرکت فناوران تجارت پویا همواره در صدد کسب رضایتمندی حداکثری مشتریان خود به پشتوانه نیروهای متخصص و راه‌حل‌های خلاقانه و نوآورانه در راستای خواسته‌های مشتریان خود بوده است.

لذا راه‌حل‌های بدیع، خدمات سریع، پشتیبانی فنی مناسب و دقیق، سه مشخصه اصلی ارتباط پایدار و محکم این شرکت با مشتریان خود در این مدت بوده است.

ماموریت شرکت

ماموریت شرکت

رسالت موسسان هلدینگ فناوران تجارت پویا به عنوان مجموعه ای با بیش از 20 سال سابقه درخشان در حوزه انرژی، ارتقاء کسب و کار هلدینگ در طراحی، ساخت، گسترش فناوری های نوین، توسعه روابط بازرگانی بین المللی و سرمایه گذاری در پروژه های سود آور، در کنار ارائه خدمات نوین تعمیرات و نگهداری و بهره برداری برای کارفرمایان خود می باشد. انسجام مدیریتی و چابکی سازمانی از ویژگی های اصلی این مجموعه به شمار می رود.

هیأت مدیره هلدینگ فناوران تجارت پویا، بر اساس ظرفیتهای موجود، با تدوین نقشه راه و پایش کارآمد و مداوم آن، اقدام به ارزیابی عملکرد و حل چالشهای موجود می نماید و با تکیه بر سوابق و تجربیات همکاران و کمیته های تشکیل شده، اهتمام ویژه ای بر تحقق ماموریت سازمانی خود دارد.

چشم‌انداز شرکت

چشم‌انداز شرکت

هلدینگ فناوران تجارت پویا مقید و ملزم به بهبود مستمر کیفیت در کسب و کار است و در این راستا دستیابی به بالاترین استانداردهای ملی و بین المللی در بازرگانی داخلی و خارجی و همچنین در اجرای پروژه ها را سرلوحه خویش قرار داده است.

اصلی ترین چشم اندازهای پیش روی FTP عبارتند از:

 • قرار گرفتن در بین 50 شرکت برتر ایران و منطقه خاورمیانه در حوزه انرژی
 • پیشتازی در صنایع و انرژی های نو در منطقه خاورمیانه
 • دیجیتالی نمودن کل فرآیند تعمیرات، بهره برداری، نگهداری و تامین کالا

اهداف شرکت

اهداف شرکت

هلدینگ فناوران تجارت پویا به واسطه شرکت ها و گروه های زیر مجموعه، در پی هم افزایی و مشارکت استراتژیک می باشد و از تبیین و تدوین اهداف دور از دسترس و شعارگونه به طور جدی پرهیز می نماید.

بر این اساس، با نگاه هدفمند به ماموریت، چشم انداز و افق سازمان و با پیگیری و پایش مداوم و مستمر، رقابت درون سازمانی در اولویت بوده و FTP با حداکثر توان و نهایت انرژی خود در جهت نیل به اهداف زیر از هیچ گونه تلاش ممارستی فروگذار نمی نماید:

 • تدوین منشور جامع مسئولیت اجتماعی و تعهد کامل به آن
 • کسب رضایتمندی سهامداران
 • التزام به اخلاق حرفه ای کسب و کار
 • اخلاق مداری و تدوین سند جامع اخلاق در کنار تمرکز بر مشتریان
 • احترام به ارزش های سازمانی و تعالی سازمان
 • رعایت اصول ایمنی و دوستی با محیط زیست
 • ارتقاء روحیه مسئولیت پذیری و کار تیمی
 • احترام به فرهنگ سازمانی و الزامات و قوانین داخلی هلدینگ

چارت سازمانی

چارت سازمانی